Konkursy

W jakich konkursach możesz wziąć udział?

 

  • Auto na weekend” - to konkurs organizowany przez naszych wystawców, dzięki czemu mając ważne prawo jazdy i wygrywając w konkursie, będziesz mógł przez cały weekend jeździć najnowszymi modelami uznanych marek!

 

  • Otwarte rozgrywki na symulatorach VReal” - Chciałbyś zmierzyć się z innymi w bolidzie F1, a może wolisz wsiąść do Forda i wygrać Rajd Monte Carlo? Nic prostszego. Przyjdź na Auto Moto Arenę 2018 i zapisz się do rozgrywek! Udowodnij, że jesteś najlepszy, a my udowodnimy Ci, że potrafimy doceniać zwycięzców! (Konkurs podzielony na kategorie wiekowe)

 

  • Prawo Jazdy” - masz wiekowe prawo jazdy? Zastanawiasz się, czy może ono przynieść coś więcej? A i owszem! Zapisz swoje prawo jazdy podczas AMA 2018 i rywalizuj z innymi — właściciel najstarszego prawa jazdy wygra wyjątkowe nagrody!

 

  • Największa liczba kategorii” - Zsiadając z motocykla, przesiadasz się do swojego wygodnego sedana, aby spokojnie dojechać do kabiny, w której przemierzysz tysiące kilometrów? Spędziłeś setki godzin na placach manewrowych? A więc pochwal się ilością swoich kategorii na prawie jazdy i zgarnij nagrody! Największa ilość kategorii pozwoli wygrać Ci w konkursie!
     
  • Najstarszy pojazd” - Gdy zakupiłeś swój samochód, sprzedawca mówił o nim automobil? Super! Przyjdź ze swoim dowodem rejestracyjnym i pokaż nam jakim Klasykiem jeździsz! Posiadacz najstarszego samochodu wygra u nas niesamowite nagrody!