„Flota” jedzie z AMA!

Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona Patronów Medialnych Auto Moto Areny 2017 dołączył Magazyn „FLOTA”!
„FLOTA” jest magazynem skierowanym do decydentów branży flotowej, a także użytkowników samochodów służbowych. Jest to najdłużej ukazujące się czasopismo w Polsce o tematyce flotowej. Ponad 10 lat tradycji, przeszło 105 wydań, więcej niż 8400 stron, które ukazały się drukiem – to dorobek „FLOTY”.
Magazyn „FLOTA” tworzy rynek flotowy w Polsce od ponad dekady: edukuje, testuje, wskazuje najlepsze rozwiązania. „FLOTA” to przede wszystkim merytoryka, dlatego Magazyn zaprosił do współpracy wyłącznie znawców, praktyków i osoby związane z branżą, m.in. Tomasza Kuchara (kierowca rajdowy), Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, Samar – Instytut Badania Rynku Samochodowego, czy Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Stałe działy czasopisma to: Aktualności i wydarzenia, Rozmowa Floty, Sylwetka flotowa, Rynek, Finanse, Prawo, Technologie, Samochód w firmie, Bezpieczeństwo, Paliwa, Serwis.
„FLOTA” jest nie tylko popularnym magazynem branżowym, ale także organizatorem wysoko ocenianych imprez flotowych, takich, jak: Plebiscyt Fleet Awards, Kongres Flotowy, Ogólnopolskie Szkolenia dla Fleet Managerów, czy Ekspert Flotowy.
Informacje o Auto Moto Arenie 2017 będzie można znaleźć w styczniowym wydaniu Magazynu „FLOTA”, a także na stronie internetowej i fanpage’u Magazynu na Facebooku.
Więcej informacji o Magazynie „FLOTA” można znaleźć na stronie: www.flota.com.pl. Podczas Auto Moto Areny 2017 będzie można natomiast spotkać się z przedstawicielami Magazynu na stoisku informacyjnym „FLOTY”.