AMA 2018 już jutro! Sprawdź, czy o wszystkim wiesz!

Auto Moto Arena 2018 rozpoczną się 17 marca o godz. 10.00 i trwać będą cały weekend! Czy jesteś już na nie gotowy?

Przygotowania do największych targów motoryzacyjnych w północno- wschodniej Polsce trwają. Odbędą się 17-18 marca 2018 roku. Ruszyła już przedsprzedaż biletów. Jeśli chcesz ominąć kolejki i nie stracić ani minuty z naszego motoryzacyjnego show, wystarczy wejść na stronę http://bit.ly/2He3wAJ i kupić bilet już dziś! Postępuj zgodnie z instrukcją, zobacz, jakie to proste!

 Bilety będzie można nabyć również w kasach w dniach wydarzenia. Szczegółowe informacje dotyczące zasad wstępu znajdziesz na stronie: http://bit.ly/2Fsh4Z1 Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo!

Aplikacja mobilna, która została stworzona specjalnie na potrzeby AMA 2018, zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące targów. Agenda pozwoli odwiedzającym zapoznać się z harmonogramem wydarzeń i ich dokładną godziną. Wgląd do wszystkich aktualności, wystawców, partnerów i planu obiektu sprawi, że posiadacze aplikacji z łatwością odnajdą się podczas targów.

Przypominamy, że oficjalnie otwarcie targów rozpocznie się na Hali nr 5 o godz. 11.00. Na Strefę Klasyków, którą poprowadzi Rafał Jemielita zapraszamy do Hali nr 3.