Auto Moto Arena w nowej odsłonie !

Auto Moto Arena wraca po długiej przerwie! Wraca, ale w zupełnie nowej odsłonie. Liczymy więc na to, że będzie to powrót w wielkim stylu!
W zaplanowanej na 25-26 lutego 2017 r. IV edycji Auto Moto Areny będzie mnóstwo nowości. Nowe logo, nowa strona internetowa i nowy zespół przygotowujący tę imprezę to dopiero początek zmian. Tą najważniejszą jest bowiem rozmach wydarzenia – będzie to wielkie motoryzacyjne show! Zadbamy o to, by każdy, kto w ten lutowy weekend odwiedzi Expo Mazury w Ostródzie, znalazł tu coś dla siebie. 
Auto Moto Arena 2017 będzie się składać z czterech części: targów motoryzacyjnych, wystawy pojazdów, pokazów i spotkań z gwiazdami sportów motorowych. Będzie tu zatem można kupić niemal wszystko, co potrzebne do realizacji samochodowej lub motocyklowej pasji, zobaczyć najciekawsze pojazdy, jakie w swoich garażach mają motopasjonaci, zobaczyć, co potrafią kierowcy i ich motocykle, quady i auta, a także zdobyć autografy i posłuchać opowieści motoryzacyjnych idoli. Przygotowujemy także liczne atrakcje dla pań i najmłodszych. Nikt tu nie będzie się nudził!
Do zobaczenia na Auto Moto Arenie 2017!