Program targów

 

 

PROGRAM AUTO MOTO ARENA 17 – 18 MARCA 2018R.
 

Dla prawidłowego wyświetlenia harmonogramu godzinowego targów pobierz plik PDF

Sobota 17.03.2018
Godzina Hala nr V i VI (Auto Moto Arena) – scena główna Prowadzący Godzina Hala nr III (Auto Moto Classic) - scena główna Prowadzący
10:00 Otwarcie hal dla zwiedzających 10:00 Otwarcie hal dla zwiedzających
11:00 Otwarcie targów – Scena Główna J. Maznas,
R. Jemielita,
Kickster,
A. Kozłowska,
A. Brzozowski
K. Prokopczuk
11:30 Konkurs na klasyk PRLu R. Jemielita
A. Brzozowski
11:50 Premiera: VOLVO XC 40 – Scena główna Przedstawiciele Volvo 15:30 Konkurs na klasyk PRLu - zamknięcie
12:30 Pokaz ratownictwa medycznego – Ambulans PCK Przedstawiciele PCK
13:00 Konkurs na najgłośniejszy wydech – strefa Tuningu MintEvents J. Maznas
Kickster
A. Kozłowska
K. Prokopczuk
14:00 Panel tematyczny Silniki
(Corling Łukasz Snoch, Krasnobrodzka Racing, Cer Motor)
16:00 Konkurs na najstarszy zabytek
14:30 Pokaz najekonomiczniejszego pojazdu (Iron Warriors) J. Maznas
Kickster
A. Kozłowska
17:30 Konkurs na najstarszy zabytek – zamknięcie
15:00 Rozstrzygnięcie konkursu: Najstarsze prawo jazdy,
największa liczba kategorii, najstarszy pojazd
17:30 Zamknięcie bramek dla odwiedzających
18:00 Zakończenie pierwszego dnia targów

 

Niedziela 18.03.2018
Godzina Hala nr V i VI (Auto Moto Arena) – scena główna Prowadzący Godzina Hala nr III (Auto Moto Classic) - scena główna Prowadzący
10:00 Otwarcie hal dla zwiedzających 10:00 Otwarcie hal dla zwiedzających
11:00 Premiera Skoda Karoq Przedstawiciele Skoda 10.30 Konkurs na klasyk zagraniczny R. Jemielita
A. Brzozowski
12:00 Premiera Indian Motorcycle Michał Zegadło 3 City – autoryzowany dealer Indian Motorcycle
12:30 Pokaz ratownictwa medycznego – Ambulans PCK Przedstawiciele PCK
13:00 Pokaz auto detailingu (Auto Spa Bartoszyce) J. Maznas
Kickster
A. Kozłowska
K. Prokopczuk
14:00 Panel tematyczny Turbo
(Corling Łukasz Snoch, Krasnobrodzka Racing, Cer Motor)
13:30 Konkurs na klasyk zagraniczny - zamknięcie
15:00 Rozstrzygnięcie konkursu: Najstarsze prawo jazdy,
największa liczba kategorii, najstarszy pojazd
J. Maznas
Kickster
A. Kozłowska
17:30 Zamknięcie bramek dla odwiedzających
18:00 Zakończenie pierwszego dnia targów

 

Prowadzący wydarzenie:

  • Rafał Jemielita
  • Jarosław Maznas
  • Kickster
  • Anita Kozłowska
  • Andrzej Brzozowski
  • Katarzyna Prokopczuk

 

ATRAKCJE CAŁODNIOWE (SOBOTA 17.03, NIEDZIELA 18.03):

 

  • Prezentacja dealerów na 2018 rok
  • Wystawa pojazdów MintEvents (strefa tuningu, strefa rajdowa, strefa classic)
  • Symulatory rajdowe
  • Tor samochodzików RC
  • Strefa dla dzieci
  • Symulator dachowania
  • Punkt krwiodawstwa (Tylko sobota 17.03)
  • Turnieje na symulatorze rajdowym
  • Strefa Moto Kobiet
  • Pokaz auto detailingu na stoisku Auto Spa Bartoszyce
  • Strefa relaksu dla kobiet
  • Pokazy lakiernictwa
  • Zawody Car Audio db Drag – klasyfikacja ogólnopolska
  • Strefa dla dzieci i młodzieży:
    tor z gokartami na pedały
    mobilne miasteczko rowerowe Piotr Bielak – bezpieczeństwo, edukacja i zabawa
  • Pokazy lakiernicze Profix i CS Materiały lakiernicze (stoisko wystawcy)
    10:00 – 11:00 - Podstawowy etap prac lakierniczych.
    11:00 – 12:00 - Wyrównywanie uszkodzonej powierzchni oraz nadanie jej odpowiedniego kształtu.
    12.00 - 13.00 – Odtworzenie powłoki antykorozyjnej.
    13.00 - 14.00 – Dobór koloru powłoki za pomocą dokumentacji kolorystycznej.
    14.00 - 16.00 – Lakiery bezbarwne i akrylowe.
    16.00 - 17.00 – Prace polerskie.
    17.00 – 18.00 – Prezentacja elementów lakierowanych w trakcie całego dnia.

 

KONKURSY (SOBOTA 17.03, NIEDZIELA 18.03):

  • „Auto na weekend ” – stoiska Volvo Nord Auto, Hyundai Daszuta
  • Najstarsze prawo jazdy
  • Prawo jazdy z największą liczbą kategorii
  • Najstarszy pojazd